فروشگاه اینترنتی بیلیونرز افتخار دارد با مديريت سرکار خانم سمانه شرفی با هفت سال تجربه در زمينه واردات و فروش انواع محصولات برند معروف خارجي و سابقه درخشان رضایتمندی مشتری ، فعاليت خود را در بازار اينترنتي با مجموعه تمامي برندهاي معتبر دنيا اغاز نماید.

بیلیونرز فعاليت خود را بصورت فروشگاه در سال ۱۳۹۲ در مركز خريد آفتاب با نام تجاری میس خاص واقع در خیابان معالی‌اباد شیراز شروع کرد که تا به امروز فعالیت فروشگاهی خود را با نام تجاری بیلیونرز در مجتمع تجاری هامون واقع در خیابان ستارخان طبقه همکف ادامه داده‌ است. هم اكنون با رونق بازارهای اینترنتی و برای سهولت خرید شما عزیزان ، وب سایت www.blnmode.com را راه اندازه و در دسترس همگان قرار داده است.

تلاش تیم بیلیونرز همیشه در جهت ارائه جدیدترین و بهترین محصولات با بالاترین کیفیت جهانی و در عین حال مناسبترین قیمت بوده است که همین امر باعث رضایتمندی و وفاداری تمامی مشتریان بیلیونرز گشته.

همه ما زیبایی را تحسین می‌کنیم، و به شکل‌های مختلف آن را در آدم‌ها و اشیای اطرافمان می‌جوییم. زیبایی‌ست که ما را سر شوق می‌آورد و خلاق می‌کند. در بیلیونرز لذت بردن از زیبایی مهم است. زیبایی آنچه می‌بینیم؛ و آنچه می‌پوشیم. ما می‌خواهیم آنچه در بیلیونرز می‌بینید به زیبایی آنچه باشد که می‌پوشید. ما تمام تلاش خود را برای داشتن تجربه‌ی یک خرید اینترنتی لذت‌بخش انجام می‌دهیم . مهم نیست تا به حال تجربه‌ی خرید اینترنتی داشته‌اید یا نه. شما به یک فروشگاه متفاوت وارد شده‌اید. در اینجا همه چیز به ساده‌ترین شکل، برای داشتن یک خرید سریع و راحت طراحی شده‌است. تولیدات با کیفیت داخلی در کنار محصولات خارجی. انتخاب‌های متنوعی در بیلیونرز پیش روی شماست، با اطمینان خرید کنید.